«برای مشاهده ویدئو معرفی اینجا کلیک کنید»

سلوبال؛ یک پلتفرم آنلاین برای دسترسی آسان و قانونی کاربران به آثار منتشر شده می باشد.

در سلوبال، ناشران و صاحبان آثار می توانند به صورت رسمی یک شعبه آنلاین تاسیس کنند و با امکانات ویژه ای که سلوبال در اختیار آن ها قرار می دهد، به راحتی می توانند نمایشگاه و فروشگاه اختصاصی خود را، راه اندازی و مدیریت کنند.

ما در سلوبال غرفه شما را در بستر شبکه جهانی اینترنت، برای کاربران سراسر دنیا، به نمایش خواهیم گذاشت. از مسابقات و تبلیغات جهت رونق و ترغیب کاربران استفاده خواهیم کرد. همچنین امکان دنبال کردن فروشگاه شما را به کاربران خواهیم داد تا از محصولات آینده شما نیز با خبر شوند.

یکی از انگیزه های اصلی ما در سلوبال، ترغیب صاحبان و ناشران آثار برای فعالیت هرچه بیشتر می باشد؛ و این مهم را با افزایش درآمد حاصل از فروش محصولات ایشان، با رعایت حق کپی رایت و تشویق کاربران به احترام به حقوق صاحبان آثار، در برنامه فروش خود قرار خواهیم داد.

همچنین ما سلوبال را چنان قرار دادیم که به کاربران و خریداران ارجمند امکان قرار دادن نظرات و همچنین ارتباط مستقیم با صاحبان آثار و سلوبال، از طریق ارسال تیکت، فراهم باشد. همچنین ایمیل و شماره تلفن و شماره همراه مجموعه سلوبال نیز در دسترس عموم برای ارتباط با ما قرار داده شده است.

افزایش فرهنگ، آموزش و پروش یک جامعه می تواند جزو بالاترین اهداف جامعه باشد. ما نور هدایت و رشد را در قلب تمامی انسان ها دیده ایم و تمایل داریم این نورها تمام جهان را روشن کند. از همین رو ما سلوبال را برای تشویق و توسعه فرهنگیان، هنرمندان، محققان و مشتاقان قرار دادیم تا به وسیله آن بتوانند بستر مناسبی جهت رشد و شکوفایی خود داشته باشند. کمبود انگیزه و رغبت را کنار خواهیم زد تا با کمک همدیگر، غنچه های استعداد تمامی همنوعان عزیزمان برای ارتقای یک دیگر، به نهایت شکوفایی برسد.

«با تشکر از همراهی شما – سلوبال»