مقدمه

در میان دریای متلاطم اقتصاد، داشتن یک کشتی دیگر، حرکتی هوشمندانه است. ما در هر موقعیتی که باشیم از یک منبع درآمد جدید، لذت خواهیم برد. منبع درآمدی که یک بار برای آن تلاش کنیم و سال ها از منفعت دنباله دار آن لذت ببریم. ما در سلوبال برای شما یک منبع درآمد جدید، با آسودگی خاطر ایجاد خواهیم کرد. علاوه بر شناخته شدن، دسترسی سریع و جهانی را نیز برایتان فراهم می کنیم.

برای داشتن چنین درآمدی با ما همراه باشید.

محصولات خود را جهانی بفروشید – Sell Your Products Global

سلوبال چیه؟

برای اینکه بهتر متوجه بشید ابتدا ببینیم پلتفرم چیه!

پلتفرم یعنی سکو! در اصطلاح کسب و کار، پلتفرم به کسب و کارهایی گفته میشه که حکم یک سکو را داره. یعنی شما از این سکو برای مصارف خودتون استفاده می کنید. و اون کسب و کار، هم برای تولید کننده، خوبه هم برای مصرف کننده. مثلا اینستاگرام یک پلتفرمه.

حالا سلوبال چیه؟ سلوبال یک پلتفرم اختصاصی آنلاینه، برای خرید و فروش محصولات و خدماتی که افراد مختلف ارائه می دهند. سلوبال با فروشگاه آنلاین تفاوت داره. شما در فروشگاه آنلاین هر محصولی را از هر جایی میبینید. ولی در سلوبال، هر فروشنده یک پروفایل شخصی داره، که حکم نمایشگاه اختصاصی خودش را داره. یعنی شما وقتی توی سلوبال فروشگاه تاسیس می کنید؛ محصولاتی که خودتون تولید می کنید را میفروشید. این کار واسه این هست که در سلوبال، ارتباط مستقیم بین تولید کننده و افراد علاقه مند برقرار بشه.

شما میتونید با استفاده از پلتفرم سلوبال، یک نمایشگاه و فروشگاه رسمی و اختصاصی راه اندازی بکنید و علاوه بر اینکه محصولاتتون را میفروشید. از خودتون و یا شرکتتون یک برند بسازید و دنبال کننده جمع کنید و وارد یک پروسه پر درآمد آنلاین و مستمر بشید.

چرا سلوبال؟

چرا که نه؟

اولین

چیزی که باعث میشه شما محصول یا خدماتی را که دریافت می کنید، گران تر از قیمت واقعیش به دستتون برسه. واسطه ها هستند. وقتی واسطه ای نباشه، شما فقط سود تولید کننده را پرداخت می کنید.

دوم

حتی ممکنه اصلا متوجه نشیم که خالق این اثر هنری کیه! چندبار شده یک تابلوی خطاطی زیبا ببینید و بدونید چه کسی این تابلو را خلق کرده!؟

سوم

اینکه، خیلی وقت ها، ما محصول یا آثاری را استفاده می کنیم. که هیچ نفعی به صاحب اون اثر نمیرسونیم! بارها شده، یک اثر هنری دیدیم و کلی لذت بردیم. یک مطلبی را خوندیم یا عکسی را دیدیم و راجبش فکر کردیم. میدونیم صاحب اثر کیه، حتی به خاطر لذتی که واسمون داشته یا حس مسئولیتی که نسبت به زحمتی که واسه اون اثر کشیده شده، میخواستیم اگر هم شده یک تشکر از خالق اون اثر بکنیم! ولی خب کجا پیداش کنیم؟ اگر اون شخص داخل سلوبال یک پروفایل داشته باشه، میتونیم راحت به پروفایل بریم و اون کتاب، عکس، نوشته یا هر چیزی که ازش بهره بردیم را به نشانه ی تشکر از اون فرد تهیه کنیم.

چهارم

حالا یک مجموعه از آثار و محصولاتی که در طول عمرمون استفاده کردیم داریم. خاطراتی که باهاشون ساختیم و حس خوبی که واسمون داشته را همیشه در دسترس و در پروفایل خودمون داریم.

پنجم

یک فرصتی هست که با گرفتن انگیزه از آثار و مجموعه های فرهنگی و هنری و علمی که در سلوبال استفاده می کنیم. خودمون هم یک آستینی بالا بزنیم و یک نمایشگاهی راه اندازی کنیم. گاهی خیلی از ماها طبع شاعرانه داریم ولی حال انتشار و جمع آوری نداریم. چقدر حیف میشه این اشعار زیبامون بدون خواننده بمونه. چقدر آدم توی دنیا هست که میتونه از خوندنشون لذت ببره. کلی عکس و چیزهای دیگه توی گوشی هامون هست که فقط خودمون دیدیم ولی میتونه دل خیلی ها را شاد کنه. علاوه بر احساس خوبی که داره، منبع درآمد خوبی هم هست. شما شعر میگید و کسایی که از اشعار شما لذت می برند با خرید هر شعر شما را برای گفتن و نوشتن شعرهای بعدی حمایت می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید